Darbas aludėje

1-7.jpg

Šiuo metu ieškome papildomų rankų pastoviam (NESEZONINIAM) darbui, nepilnam etatui (100-120 val).

APIE MUS
Vingiu Dubingiu tikslas - puoselėti gėrimų kultūrą pristatant įdomų alų ir suteikiant kokybišką aptarnavimą. Tam pas mus dirba nedidelė, bet stipri šinkorių komanda.

APIE DARBĄ
Šioje pozicijoje tau teks atsakingas darbas prie baro patiekiant įvairiausią alų iš viso pasaulio, tinkamai konsultuojant klientus, palaikant idealią švarą bei plečiant savo akiratį savarankiškai, mokymuose ir praktikoje degustacijose bei lankant alaus daryklas. Reikėtų dirbti ranka į ranką su kitais aludės komandos nariais ir būti neatsiejama jos dalis.

APIE KOMANDĄ
Aludės komandoje, vedamoje patyrusios vadybos, dirba 4 žmonės, kurių kiekvienas ne tik turi sau priskirtas pareigybes, bet ir bendradarbiauja, taip kurdami stiprią baro komandą.

APIE TAVE
Tau teks dirbti su įdomiausiu alumi ir jį patiekti klientams. Domėjimąsis moderniu alaus pasauliu - pageidautina, bet neprivaloma, apie tai išmokysime ir mokysime nuolatos. Jei tau svarbu aptarnavimo kokybė ir moki dirbti komandoje - kreipkis. Ilgesnė ar trumpesnė patirtis aptarnavimo srityje (bare, restorane, kavinėje) - PRIVALOMA.

Laukiame tavo CV el. pašto adresu vingiu.dubingiu.alude@gmail.com. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

1-19.jpg