Darbas aludėje

1-7.jpg

Šiuo metu ieškome: Barmenų/barmenių-padavėjų ir Virėjų (žr. informaciją žemiau)

Barmenų/barmenių-padavėjų

APIE MUS

Šeštus metus veikiančios Vingiu Dubingiu aludės tikslas - puoselėti gėrimų kultūrą pristatant įdomų alų ir suteikiant kokybišką aptarnavimą kultūringoje aplinkoje. Tam pas mus dirba nedidelė, bet tvirta 6 žmonių komanda. 

APIE DARBĄ

Ieškome žmogaus, turinčio darbo patirties už baro ir galinčio dirbti 120-140 val. per mėnesį, 5-10 val. per dieną. Dirbant šioje pozicijoje tektų atsakingai konsultuoti prie baro patiekiant įvairiausią alų iš viso pasaulio ir stiprius gėrimus, maišyti kokteilius, ruošti nesudėtingus užkandžius, rūpintis švara ir bendra tvarka. 

APIE SĄLYGAS

Be savaime suprantamų garantijų siūlome:

  • Atlyginimas: 800-1100 EUR per mėn. prieš mokesčius (apytiksliai 550-700 EUR per mėn. / 4.5-5 EUR per val. į rankas), kuris priklauso nuo patirties bei pareigybių

  • Priedus už pasiektus bendrus tikslus

  • Kelionė taksi namo po vėlaus darbo

  • lankstų darbo grafiką

  • mokymus, keliones po alaus daryklas ir alaus renginius bei galimybę tobulėti dinamiškoje modernaus alaus sferoje

APIE TAVE
Domėjimąsis moderniu alaus pasauliu - pageidautina, bet neprivaloma, apie tai išmokysime ir mokysime nuolatos. Jei tau svarbu aptarnavimo kokybė ir moki dirbti komandoje - kreipkis. Ilgesnė ar trumpesnė patirtis aptarnavimo srityje (bare, restorane, kavinėje) - PRIVALOMA.

Laukiame tavo CV el. pašto adresu info@vingiudubingiu.lt Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Vyr. virėja (-as)/Virėja (-as)/Virtuvės padėjėja (-as)

APIE MUS

Vingiu Dubingiu aludė veikia jau šeštus metus ir specializuojasi į šimtus alaus rūšių. Kiemelyje šiemet pradėjo veikti foodtruckas Smakas, kuris maitina aludės klientus, tačiau artimiausiu metu planuojama plėtra su maisto pristatymu. 

APIE DARBĄ

Smako menu sudaro užkandžiai ir kelios stipresnės pozicijos (brandintos jautienos steikai ir vegetariški burgeriai), kurias planuojame praplėsti. Virtuvės komandoje dirbtų po 2 žmonės, o būsimam jos nariui ne tik teks pasirūpinti išalkusiais klientais, bet ir tvarkos, kokybės, sandėlio bei, be abejo, meniu tobulinimo klausimais.

APIE SĄLYGAS

Be savaime aiškių darbo santykių įsipareigojimų garantuojame:

  • 1000-1600 (700-1000 EUR per mėn. / 5-6 EUR per val. įrankas) atlyginimą, kuris priklauso nuo pozicijos, patirties ir atsakomybių

  • nemokamą maitinimą ir transportą namo po darbo

  • galimybes kartu augti, eksperimentuoti virtuvėje ir dalyvauti verslo plėtroje.

Laukiame tavo klausimų bei CV el. pašto adresu info@vingiudubingiu.lt arba tel. 8 615 85127.

1-3.jpg