Degustacija
Pilalaukio alaus daryklos kranų užimtuvė

Kuo skiriasi IPA nuo APA? Norite pažinti lietuviško alaus ypatumus? Ieškote kuo nustebinti gimtadienio svečius ar verslo partnerius?

Šiuo metu siūlome degustacijas, kurių metu galima patiems ragauti ir vertinti pilstomą (ir ne tik) alų iš Dundulio, Apynio, Pilialaukio, Kuro Aparatūros, Vasaknų, Sakiškių ir kitų daryklų (asortimentą derinti teirautis degustacijos užsakymo metu). 

Degustacijos kaina su vedėju vienam asmeniui - 10 EUR. Paprastomis dienomis (nuo pirmadienio iki ketvirtadienio) mažiausias dalyvių skaičius - 6, svaitgaliais (penktadieniais - sekmadieniais) - 10 žmonių.  Vedant degustaciją anglų kalba įkainis vienam asmeniui - 12 EUR. Į kainą neįeina alus, galutinė suma priklauso nuo ragaujamo alaus kiekio ir rūšių.

Savarankiškos degustacijos kaina - 12 EUR (galutinė kaina priklauso nuo pasirinkto alaus ir jo kiekio). Jos metu kiekvienas savarankiškai ragauja alų, prieš tai apie visus trumpai papasakoja aludės šinkoriai. 

Degustacijos metu ragaujama 5-6 alūs, kurie tuo metu pilstomi iš krano. Jei pageidaujate kitokio pasirinkimo, kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais. 

 
Daugiau informacijos el. paštu info@vingiudubingiu.lt arba telefonu 370 616 14414.